Možnosti platby

 

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Platba převodem je oblíbená platební metoda - platební příkaz zadáte online, na poště nebo osobně ve vaší bance. Je zdarma. Platbu zasílejte po obdržení platebních instrukcí k vaší objednávce. U každé platby nezapomeňte přidat VS číslo objednávky, z důvodu snadnějšího spárování platby s objednávkou.

Bankovní spojení pro platby v Kč
Číslo účtu 278797050/0300

 


PLATBA DOBÍRKOU - PŘI PŘEVZETÍ

Dobírka je taková klasika, prostě zaplatíte hotově / kartou při převzetí zboží nebo na výdejním místě. Tato služba je však u každého z dopravců zpoplatněna.  Za platbu dobírkou zaplatíte 15 Kč.


 

platební bránaGoPay je velmi bezpečná platební brána, která je pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí ČR. Jedná se o jedno z nejmodernějších řešení platby přes internet. Pomocí této brány můžete platit téměř jakoukoliv platební kartou nebo využít chytrého bankovního převodu. Ten spočívá v přesměrování na stránku vaší banky, kde je automaticky předvyplněn platební formulář, který stačí Vámi autorizovat. Poté Vás platební brána přesměruje zpět na naše stránky. Platba kartou lze provádět v Kč i EUR. Platba přes GoPay je velmi rychlá, bezpečná a ušetří Vám tak spoustu času. Vše o bezpečnosti GoPay

Podporované platby přes GoPay

platby online